شرکت فولاد 369 ، فولاد369 ، foolad369

خرید پروفیل

پروفیل آهن یا پروفیل فولادی قطعه‌ای است که از آهن یا فولاد ساخته می‌شود و شکل هندسی خاصی دارد. این پروفیل‌ها اغلب به صورت بلند و نازک به بازار عرضه می‌شوند و در صنایع ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.این محصول در اشکال مختلفی مانند H، I، U، L و غیره تولید می‌شود که هر کدام خصوصیات و کاربردهای خاصی دارند. برای مثال، پروفیل H از دو قسمت عمودی و یک قسمت افقی تشکیل شده است و برای سازه‌های فلزی، پل‌ها و ساختمان‌های بلند استفاده می‌شود. پروفیل I دارای شکل باریک و بلندتری است که برای سازه های فولادی، بالکن‌ها و سقف‌ها استفاده می‌شود. پروفیل U به شکل حرف U است و برای سیستم‌های پشتیبانی، تعلیقات و استفاده در صنعت خودرو مناسب است. پروفیل L شکل الف مانند دارد و برای تقسیمات داخلی و جزئیات معماری مورد استفاده قرار می گیرد.

پروفیل‌های آهن به دلیل خواص فیزیکی و مکانیکی قوی از جمله مقاومت در برابر بارهای سنگین، ضربه و زلزله، در بسیاری از کاربردهای ساختمانی بهره برداری می‌شوند. همچنین، معمولاً به راحتی قابل نصب و نگهداری است و از لحاظ هزینه نیز مقرون به صرفه محسوب می‌شود.

 

انواع قوطی پروفیل

قوطی‌های پروفیل در انواع و اشکال مختلفی اعم از باز و بسته با توجه به کاربرد فراوانی که دارند تولید می‌شوند. انواع قوطی پروفیل در سایزها و ضخامت‌های متنوع به صورت قوطی به منظور استفاده در صنایع مختلف من‌جمله ساختمان‌سازی، به دو روش نورد سرد و نورد گرم از ورق سیاه یا گالوانیزه تولید و روانه بازار می‌شوند.

انواع پروفیل براساس شکلانواع پروفیل براساس جنس
پروفیل ساختمانی
پروفیل صنعتیآلومینیومی
پروفیل سبکگالوانیزه
پروفیل ستونیکامپوزیتی
پروفیل مقاطع بازاستیل
پروفیل Zمبلی

 

انواع پروفیل آهن ساختمانی در ابعاد، اشکال و سایزهای مختلف تولید می‌شوند. قیمت پروفیل روز براساس عوامل مختلفی مانند جنس و کیفیت پروفیل، ابعاد، شرکت و برند سازنده آن، تغییرات نرخ ارز، قیمت جهانی آهن و … محاسبه شده و به مشتریان اعلام می‌گردد.

برای ثبت سفارش جهت خرید پروفیل شماره تماس خود را وارد نمایید . تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شمار تماس بگیرند.

232223232

مشاوره خرید پروفیل

شماره همراه :