شرکت فولاد 369 ، فولاد369 ، foolad369
نبشی و ناودانی

خرید نبشی و ناودانی

نبشی شبیه حرف L انگلیسی است، در حالی که ناودانی به شکل حرف U یا C انگلیسی شباهت دارد. طول بال‌ها در ناودانی بین ۳۰ تا ۴۰۰ میلی‌متر است و این پروفیل‌ها در سایزهای ۸ تا ۱۶ ساخته می‌شوند. طول نبشی بین ۶ تا ۱۲ متر و ضخامت آن‌ها بین ۳ تا ۳۵ میلی‌متر است. بدون شک تفاوت شکل نبشی و ناودانی‌ها در استفاده از آن‌ها تاثیرگذار است.
 

انواع ناودانی

ناودانی‌ها با توجه به شکل ظاهری و وزن به چند نوع مختلف تقسیم می‌شوند. این محصولات با توجه به کاربرد خاص خود به طور گسترده‌ای در صنایع مختلف مانند پل‌سازی، خودروسازی، ساختمان‌سازی و سایر موارد به کار می‌روند.

انواع ناودانی، در دو نوع سبک و سنگین با سایزهای گوناگون به دو روش نورد گرم و همچنین در روش خم‌کاری ورق‌های فولادی برش خورده مطابق با استاندارد و جدول اشتال تولید می‌شوند. محصولات ساخته شده با روش نورد گرم در ضخامت‌های مختلف وجود دارند و از استحکام بسیار بالایی نیز برخوردارند به همین دلیل به آنها ناودانی فابریک نیز می‌گویند.

محصولاتی که در روش دوم با استفاده از دستگاه‌های مخصوصی از انواع ورق‌های فولادی، ورق سیاه، ورق روغنی، گالوانیزه، در ضخامت‌های مختلف برش خورده و خم کاری می شوند، به ناودانی پرسی نیز معروف هستند.

قیمت روز ناودانی

قیمت روز ناودانی تحت تاثیر عوامل داخلی مانند سایز و ابعاد ناودانی، برند و شرکت سازنده، کیفیت و همچنین عوامل خارجی نظیر میزان عرضه و تقاضا، نوسانات نرخ ارز، ، عوامل سیاسی و اقتصادی و … متغیر است. به یاد داشته باشید که اطلاع از قیمت روز ناودانی بسیار مهم و ضروری است زیرا با توجه به عوامل موثر یاد شده در قیمت این محصول، قیمت آنها در حال تغییر است و احتمالا شما برای خرید ناودانی مورد نظر خود بایستی بودجه مورد نیاز را مدیریت و تامین نمایید.

قیمت‌ها بر اساس شاخص بورس، نوسان نرخ ارز، قیمت پایه آهن، میزان عرضه و تقاضا در بازار ارزش‌گذاری می‌شوند بنابراین ممکن است حتی به صورت لحظه ای در نیز در نوسان باشند و تغییر کنند. از طرفی افزایش شدت نوسانات باعث عدم اطمینان در بازار می شود. شما می‌توانید قیمت روز ناودانی را در سایت فولاد۳۶۹ مشاهده نمایید. به این صورت در هر زمانی که بخواهید خرید کنید، می دانید که قیمت ها چه تفاوتی با روزهای قبل داشته اند و درنتیجه تصمیم عاقلانه تری می گیرید.

سایز بندی ناودانی

جدول سایز بندی ناودانی
نام محصولسایزهاطول (متر)
ناودانی بلند  ۱۴ و ۱۶ و ۱۸  ۱۲
ناودانی  ۶ و ۸ و ۱۰  ۶
  ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶  ۶ و ۱۲
ناودانی سبک  ۵ و ۶ و ۸ و ۱۰ و ۱۲ و ۱۴ و ۱۶  ۶
  ۱۸ و ۲۰  ۱۲
ناودانی سنگین  ۵ و ۶ و ۸ و ۱۰ و ۱۴ و ۱۶  ۶
۱۸ و ۲۰ ۱۲
جدول سایز بندی و وزن ناودانی
نام محصولسایزهاطول (متر)وزن (کیلوگرم)

ناودانی

۶۶۲۲
۸۳۳
۱۰۴۰
۱۲۵۵
۱۴۶۶
۱۶۸۰

برای ثبت سفارش جهت خرید نبشی و ناودانی شماره تماس خود را وارد نمایید . تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شمار تماس بگیرند.

232223232

مشاوره خرید نبشی و ناودانی

شماره همراه :