شرکت فولاد 369 ، فولاد369 ، foolad369
خرید لوله ، لوله آهن ، قیمت لوله

خرید لوله

لوله فولادی ، مقطع فلزی استوانه‌ای شکل است که از فولاد ساخته شده‌ و در ساخت و زیرساخت‌ ها، کاربردهای زیادی دارد. لوله ها پر مصرف ترین محصول ساخته شده توسط صنعت فولاد هستند. لوله های فولادی را می توان از مواد اولیه مختلفی مانند آهن، کربن، منگنز، وانادیوم و غیره ساخت. میزان مصرفی هر کدام از این مواد، ویژگی خاصی به لوله می دهد به طور مثال از لوله های فولادی کربنی می توان برای عملیاتی که با دما و حرارت بالا سر وکار دارند، استفاده کرد.

لوله ها با دو روش مجزا به عنوان لوله درزدار یا بدون درز تولید می شوند. وجود تفاوت در ابعاد، ضخامت و اشکال مختلف لوله، باعث ایجاد تنوع در انواع لوله شده است.

از دهه ۱۸۰۰، گام‌های بزرگی در فناوری ساخت لوله‌ فولادی برداشته شده است، از جمله میتوان به بهبود روش‌های ساخت و نگهداری اشاره نمود.

کاربرد اصلی لوله فولادی در حمل و نقل مایع یا گاز (حمل نفت، گاز و آب) به خصوص به صورت زیرزمینی است. با این حال، لوله‌ با اندازه‌ ها و طول های مختلف در ساخت و ساز استفاده می ‌شود. یک نمونه معمول تولید لوله برای مصارف خانگی ، لوله فولادی باریکی است که سیستم خنک کننده یخچال به واسطه آن اجرا می شود.

در ساختمان سازی از لوله به منظور تعبیه سیستم گرمایش و لوله کشی استفاده می شود. همچنین از لوله می توان برای ساخت قطعات مختلفی استفاده نمود.

*نام محصوللوله
۲انواع لولهمبلی، مانیسمان، داربستی، جدار چاه، صنعتی
۳واحدکیلوگرم
۴طول شاخه۶ متر

 

برای ثبت سفارش جهت خرید لوله شماره تماس خود را وارد نمایید . تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شمار تماس بگیرند.

232223232

مشاوره خرید پروفیل

شماره همراه :