شرکت فولاد 369 ، فولاد369 ، foolad369
تیرآهن ،قیمت تیرآهن ، خرید تیراهن

خرید انواع تیرآهن در بازار

تیرآهن یا Beam یکی از پرفروش ترین مصالح ساختمانی است که می تواند به عنوان اسکلت اصلی ساختمان در نظر گرفته شود. انتخاب بهترین تیر آهن بر اساس نیاز و کاربرد آن اهمیت بسیار زیادی برای ساختمان های مسکونی و تجاری دارد؛ به طوری که اگر در هنگام خرید اینترنتی تیر آهن به مشخصات آن توجه نداشته باشید، ممکن است پس از نصب و جایگذاری شاهد مشکلات مختلفی از قبیل سست شدن سازه باشید.

کاربرد تیرآهن

Beamها را می توان مهم ترین بخش یک ساختمان دانست که در واقع اسکلت اصلی آن محسوب می شود. این محصولات که از آهن و آلیاژهای مختلف آن تشکیل شده اند، می توانند باعث افزایش مقاومت سازه در برابر حوادث مختلف شوند. با کمک انواع تیر آهن امکان ساخت سقف های فولادی، اسکلت ساختمان و … فراهم می‌شود.

مشخصات تیرآهن خوب

انتخاب یک تیرآهن باکیفیت، نه تنها می تواند باعث افزایش مقاومت سازه شود، بلکه طول عمر سازه های آهنی در ساختمان را نیز افزایش خواهد داد. از جمله مشخصات Beam خوب می توان به، امکان اجرا و نصب سریع، امکان اتصال چندین قطعه به یکدیگر، امکان توسعه پس از اتمام سازه، وجود تیرها به صورت پیش ساخته در کارخانه و کاربرد فراوان در ارتفاع زیاد اشاره کرد.

سایز بندی تیر آهن

توجه به سایز تیر آهن در هنگام خرید، می تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. به طوری که اگر به این موضوع توجه نکنید، نمی توانید تیر آهن های مناسب ساختمان را تهیه نمایید. در جدول زیر سایز انواع تیر آهن را به همراه وزن، ضخامت بال، ضخامت جان و عرض آن ها مشاهده می کنید.

سایزارتفاع (mm)عرض بال (mm)ضخامت جان (mm)ضخامت بال (mm)وزن شاخه ۱ متری (kg)وزن شاخه ۱۲ متری (kg)
IPE12۱۲۰۶۴۴.۴۶.۳۱۰.۴۱۲۴.۸
IPE14۱۴۰۷۳۴.۷۶.۹۱۲.۹۱۵۴.۸
IPE16۱۶۰۸۲۵۷.۴۱۵.۸۱۸۹.۶
IPE18۱۸۰۹۱۵.۳۸۱۸.۸۲۲۵.۶
IPE20۲۰۰۱۰۰۵.۶۸.۵۲۲.۴۲۶۸.۸
IPE22۲۲۰۱۱۰۵.۹۹.۲۲۶.۲۳۱۴.۴
IPE24۲۴۰۱۲۰۶.۲۹.۸۳۰.۷۳۶۸.۴
IPE27۲۷۰۱۳۵۶.۶۱۰.۲۳۶.۱۴۳۳.۲
IPE30۳۰۰۱۵۰۷.۱۱۰.۷۴۲.۲۵۰۶.۴

 

برای ثبت سفارش جهت خرید تیرآهن شماره تماس خود را وارد نمایید . تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شمار تماس بگیرند.

232223232

مشاوره خرید تیر آهن

شماره همراه :