شرکت فولاد 369 ، فولاد369 ، foolad369

کدام میلگرد TMT بهترین است؟

میله‌های عملیات حرارتی مکانیکی به دلیل خاصیت شکل‌پذیری، خمش و کشیدگی بالا و مقاومت در برابر خوردگی، دما، زلزله و سایر مشکلات طبیعی معروف هستند. به دلیل این ویژگی های انعطاف پذیر میلگرد TMT، آنها به طور گسترده در تمام سازه های تقویت کننده بتن عمرانی استفاده می شوند. کاربردهای آن از ساختمان‌های مسکونی کوچک و به دنبال آن ساختمان‌های بلند و سازه‌های صنعتی تا سدها و پل‌ها و غیره است. در طول ساخت و ساز، میلگردهای TMT و بتن به گونه ای یکدیگر را تکمیل می کنند که سازه بتن آرمه سیمانی (RCC) را می توان به هر شکل دلخواه قالب گیری کرد و میلگردها مقاومت کششی لازم را برای تحمل بار فراهم می کنند.

پیش از این، بامبو توسط انسان برای اهداف ساختمانی استفاده می شد، بعداً با CTD (میله های فولادی تغییر شکل داده شده سرد) یا میله های فولادی TOR جایگزین شد. ساختار اتمی فولاد هسته ضعیف تر است. به این ترتیب نباید از آن برای تمرینات توسعه استفاده شود.

در حال حاضر فولاد تقویت کننده TMT معرفی شده است. میله پیچ خورده نیست. بلکه با فرآیند پوشش آب تصفیه می شود و اجازه داده می شود در شرایط فراگیر خنک شود.

آنها با استفاده از آخرین فناوری tempcore تولید می شوند. به طور کلی میله های TMT از شمش های فولادی نورد گرم می شوند و سپس تحت سیستم خنک کننده آب Tempcore قرار می گیرند. این خاموش شدن ناگهانی سطح بیرونی میله را سردتر می کند در حالی که هسته داخلی داغ باقی می ماند.

میله‌های TMT با الگوهای دنده‌ای که دارند پیوند بین فولاد و بتن را تقویت می‌کنند و در نتیجه ساختار بسیار قوی‌تری دارند.

برندهای زیادی در بازاری با کیفیت های متفاوت سیل شده اند. تصمیم گیری در مورد بهترین به عوامل زیادی مانند مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت حرارتی و زلزله، درجه های تولید، گواهینامه و البته قیمت بستگی دارد. مقایسه لیست قیمت و سایر جنبه ها ممکن است به رفع سردرگمی ها کمک کند و خرید ثمربخش را به دست آورد.

برای جزئیات بیشتر، لطفاً برای بهره مندی از خدمات ما و شفاف سازی  سوالات مربوط به میلگرد خود، به فولاد۳۶۹ مراجعه کنید . می توانید از طریق تلفن و ایمیل با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *