درباره فولاد 369

شرکت فولاد ۳۶۹ با سابقه طولانی در زمینه تأمین آهن آلات پروژه های صنعتی و عمرانی در کمترین زمان و به دلیل رابطه مستقیم و بدون واسطه با کارخانه های فولادی ایران، مناسب ترین قیمت را به خریداران عزیز عرضه میدارد. فولاد ۳۶۹ دارای جواز کسب فعالیت از وزارت صنعت، معدن و تجارت، صنف آهن فروشی و ثبت شرکت در سازمان ثبت اسناد و املاک ایران می باشد. فعالیت این مجموعه زیر نظر سازمان امور مالیاتی جمهوری اسلامی ایران و ارائه فاکتور رسمی به خریدار محترم است. فولاد ۳۶۹ به عنوان برند شناخته شده در بازار آهن، مورد اعتماد فعالان این حوزه بوده و توانسته جز ده رتبه اول فروش آهن آلات در ایران باشد و سازمان های دولتی، نیمه خصوصی و خصوصی را در زمره مشتریان خود ببیند.

 

تاریخچه فولاد 369

مجموعه فولاد ۳۶۹ میراث دار تجربه ۵۰ ساله ای است که با اشتیاق به ایده های جدید و ارائه راهکارهای خلاقانه برای صنعت آهن و فولاد و در نهایت برای ایجاد یک زندگی خوب برای همه با دانش روز همراه شده است. این همراهی در تیم مدیریت مجموعه فولاد ۳۶۹ با بکارگیری افراد نخبه در جایگاه درست به خوبی به چشم می خورد. فولاد ۳۶۹ تجربه ۵۰ ساله ای در صنعت آهن و فولاد دارد و از سال ۱۳۴۹ در حوزه خرید و فروش آهن آلات شروع به فعالیت نموده، و از سال ۱۴۰۱ بخش تجارت الکترونیک خود را فعال کرده است.

چشم انداز فولاد 369

هدف فولاد ۳۶۹ افزایش کارآیی و هوشمندی و ایجاد بستری امن برای معاملات آهن و فولاد است. فولاد ۳۶۹ می خواهد با انعکاس اطلاعات دقیق، به روز و واقعی، ضمن افزایش قدرت انتخاب مشتریان، بازار فعلی آهن آلات را نیز از حالت سنتی خارج کرده و آنها را به جدیدترین فناوری ها و ابزارهای روز در این حوزه مجهز کند. مجموعه فولاد ۳۶۹ به دنبال ایجاد فضایی امن برای معاملات عادلانه حوزه آهن و فولاد می باشد و با بهره گیری از تجربه ۵۰ ساله خود در این حوزه به خوبی با مشکلات حوزه آهن و فولاد آشنایی کامل دارد.