هماهنگی حمل بار

مجموعه فولاد 369 به منظور تسریع در روند حمل بار و جلب رضایت مخاطبان، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. فولاد 369 توانایی هماهنگی حمل بار از تمامی نقاط کشور به مقصد مورد نظر مشتریان را دارد.

امروزه گستره ای از فنون برای حمل و نقل آهن وجود دارد که بسیاری از شرکت های حمل و نقل بدون داشتن اطلاعات کافی اقدام به حمل آهن آلات می کنند و در بسیاری از موارد موجب پدید آمدن خسارت زیادی به بار مشتریان می شوند. از این رو فولاد 369 در نظر دارد، با هماهنگی به موقع و مطمئن، بار شما مشتریان گرامی را بدون کوچکترین خسارتی در مقصد تحویل دهد.

 

برشکاری آهن و فولاد

فولاد 369 مفتخر است که توانایی انجام خدمات برشکاری فولاد و آهن را در مجموعه خود دارد. برای اطلاع از انواع برش و توانمندی های آن در ادامه با ما همراه باشید.

انواع برش:

  1. برش هواگاز
  2. برش پلاسما
  3. برش لیزر
  4. برش قیچی گیوتین
  5. اره نواری

در دستگاه های برش هواگاز از سوخت گاز به همراه اکسیژن جهت برش استفاده می شود و توانمندی برش تا ۳۰۰ میلیمتر را در انواع آلیاژها دارد. از سوی دیگر برش پلاسما نیاز به مهارت اپراتور ندارد و توانمندی برش هرگونه فلز با ضخامت بیش از ۵ سانتی متر را دارا است.

برش لیزر هم یکی دیگر از روش های برشکاری آهن و فولاد به شمار می رود که برش اجسام و قطعات را توسط اشعه لیزر انجام می دهد. برش لیزر توانایی برش آهن تا ۲۵ میل، استیل تا ۱۲ میل، مس و آلومینیوم تا ۶ میل را دارا می باشد.

یکی از سریع ترین و بهترین روش ها برای برش ورق های فلزی، برش با گیوتین است که از مزایای آن می توان به مناسب بودن برای روش طولی و هزینه کم اشاره کرد که توانایی برش تا ضخامت ۲۵ میل به صورت اتوماتیک را دارد. برش اره نواری نیز برای برش تمام مقاطع فولادی تا قطر ۲۲۰۰ میل مورد استفاده قرار می گیرد و جزء کارامدترین روش های برش بشمار میرود.